Stylové ubytování

Stylové ubytování je možné v šesti zámeckých pokojích a jednom apartmánu. Další pokoje jsou v zámeckých pavilonech s celkovou kapacitou 58 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou.

Nabízíme ubytování v zámku a v pavilonech na nádvoří a v zámecké zahradě.

 

Pokoje na zámku jsou velmi prostorné, vybavené zčásti historickým mobiliářem. Každý pokoj má vlastní toaletní zázemí a prostor k posezení, relaxaci či pracovním aktivitám s využitím otevřeného WiFi připojení.

V 1. patře  ZÁMKU jsou dva třílůžkové pokoje, v 2. patře jeden VIP pokoj s třemi lůžky, dále svatební pokoj, pokoj se společenským prostorem a kuchyňkou – oba pokoje třílůžkové, menší dvoulůžkový trámový pokoj a jedno apartmá s dvěma propojenými pokoji (3 lůžka a 2 lůžka) a společnou koupelnou. Kapacita 7 pokojů na zámku je 22 lůžek.

Na nádvoří zámeckého areálu je pět pokojů v pavilonu bývalých prostor pro kočáry a koně nazvaném KOČÁROVNY. Pokoje mají skromnější vybavení než pokoje na zámku, toaletní zázemí je samozřejmostí. Kapacita 5 pokojů v kočárovnách je 15 lůžek.

V zámecké zahradě jsou dvě budovy - MILLESIMO VILA u tenisového kurtu byla jedinou budovou, kterou v minulosti šlechtická rodina využívala pro ubytování svých hostů. Dnes jsou v budově 4 pokoje. V přízemí je prostorná hala s krbem a kuchyňkou s plným vybavením. Pokoje v přízemí – 3 lůžkový a 2 lůžkový - mají společné toaletní zázemí přístupné z haly. Dva pokoje v 1. patře – jeden dvoulůžkový, jeden třílůžkový – mají své vlastní koupelny.Kapacita 4 pokojů ve vile je 11 lůžek.

ZAHRADNÍ PAVILON leží v zámecké zahradě asi 100m od budovy zámku. Pavilon byl přebudován z původní přízemní budovy, kde za života šlechtické rodiny žil zahradník. Dnes je zde pět pokojů po třech lůžkách s vlastními koupelnami. Pokoje jsou slunné, jeden pokoj má balkon s výhledem na zámeckou zahradu a oboru s daňčí zvěří. Kapacita 5 pokojů v zahradním pavilonu je 15 lůžek.

ZÁMEK

 

Pokoje v zámku – celkem 6

 • obsazeny 3 osobami - 2100 Kč/noc (700 Kč na osobu včetně snídaní a 15 % DPH)

 • obsazeny 2 osobami - 1600 Kč/noc (800 Kč na osobu včetně snídaní a 15 % DPH)

 • obsazen 1 osobou    - 1200 Kč/noc včetně snídaně a 15 % DPH.

Apartmán v zámku - 1 (2 spojené pokoje s koupelnou)

 • pro 5 osob - 2500 Kč/noc včetně snídaní a 15 % DPH.

1/5

PAVILONY

Pokoje v pavilonech – celkem 14 (v zámeckém parku max. 80 m od zámku)

 • obsazeny 3 osobami - 1500 Kč/noc (500 Kč na osobu včetně snídaní a 15 % DPH)

 • obsazeny 2 osobami - 1100 Kč/noc (550 Kč na osobu včetně snídaní a 15 % DPH)

 • obsazeny 1 osobou   - 800 Kč/noc včetně snídaně a 15 % DPH.

KOČÁROVNY - pavilon na vstupním nádvoří zámku

1/1

MILLESIMO VILLA u tenisového kurtu

1/2

ZAHRADNÍ PAVILON

1/2

Kapacita ubytování zámeckého komplexu:

 • 42 osob (dvě osoby na pokoji)

 • 58 osob (dvě a tři osoby na pokoji dle příslušných možností).

 

Kapacita stravování – pouze snídaně

 • klubovna (jídelna) zámku – 42 míst

 

Kapacita pro akce bez ubytování

 • konferenční uspořádání hlavního sálu: max. 60 osob

 • jednotlivé stoly v hlavním sále: max. 70 osob

 • divadelní uspořádání hlavního sálu: max. 100 osob

 • zahradní slavnosti: 200–300 osob dle dohody (bez možnosti nebo obtížně proveditelného náhradního řešení v budově zámku při nepřízni počasí)

V každém případě je nutná návštěva objednatele u nás pro představu a pro hledání    náhradních variant v případě nepřízně počasí.

 

Pronájem sálu na firemní akce:

 • akce bez ubytování – dle dohody (cena závisí na druhu požadované služby a délce akce)

 • akce s ubytováním účastníků – dle dohody a druhu požadované služby

 

Stravování

 • zámek nemá vlastní restauraci, poskytovány jsou ubytovaným hostům pouze snídaně

 • snídanějsou v ceně ubytování v hodnotě 100 Kčna osobu formou švédských stolů v klubovně zámku (2 druhy pečiva, sladké pečivo, jogurty, 2 druhy cornflaků, müsli, 3 druhy džemů, med, ovocná mísa, 3 druhy salámů (kuřecí šunka, vepřová šunka, trvanlivý salám), máslo, trvanlivé a mazací sýry, vejce, mléko, 2 druhy džusů, neperlivá voda, káva, čaj apod.

 • možnosti stravování (obědy, večeře) v okolí Vilémova –- restaurace U Mnicha (150 m od zámku), restaurace Lanete v Golčově Jeníkově (5 km), pizzerie a restaurace v Třemošnici  (12 km), restaurace a pizzerie v Seči (15 km), restaurace v Čáslavi (20 km), restaurace a bufet v Chotěboři (16 km)

 • stravování v případě firemních akcí, svateb apod. je řešeno ve spolupráci s cateringovou společností Czech catering z Pardubic, případně Vaší vybranou cateringovou službou – vše dle dohody se správou zámku

 

Letní pronájem vily Millesimo

 • od května do konce září nabízíme pro menší skupiny pronájem vily Millesimo. Vila se nachází v zámeckém parku, který můžete po celou dobu bezplatně využívat (včetně velkého krytého bazénu a ostatního relaxačně-sportovního zařízení). K dispozici jsou 4 pokoje s maximální obsazeností 11 osob (1 x dvoulůžkový a 3 x třílůžkový pokoj), 3 koupelny, kuchyňka s vybavením a velká hala s krbem, která je využívána jako společenská místnost. K dispozici je přenosný gril.

Cena jednodenního pronájmu za celou vilu - 4.000 Kč včetně 21 % DPH.

Cena víkendového pronájmu za celou vilu (od pátku do neděle 17 hodin) - 9.000 Kč včetně 21 % DPH.

Cena týdenního pronájmu za celou vilu (8 nocí – od soboty do neděle násl. týdne) - 19.000 Kč včetně 21 % DPH.

><
1/2

Zámek Vilémov, 582 83 Vilémov u Golčova Jeníkova - Tel: +420 602 162 926, info@vilemovcastle.cz 

© 2019 by The Vilemov castle. Proudly created with Wix.com