Vítejte na zámku ve Vilémově u Golčova Jeníkova.

Zámek Vilémov je unikátní historická památka, pozdně barokní zámek, který se nachází v městysi Vilémov, v nejsevernější části Kraje Vysočina, na dohled Železných hor.

Zámek ve Vilémově u Golčova Jeníkova je nevelkým sídlem šlechtické rodiny baronů Reiských de Dubnic. Zámek byl po restituci v r. 1991 opraven a byla vybudována ubytovací kapacita, konferenční sály, klubovna. Zámecká zahrada nabízí řadu možností rekreačního sportovního vyžití (tenis, volejbal, plavání, kroket, kuželky, stolní tenis, šipky, zahradní šachy). V současné době majitelé žijí v zahraničí, český management se stará o jejich majetek a provozuje zámek jako nevelké středisko pro relaxaci, společenské, firemní a kulturní akce ve vesnickém stylu.

Zámek sám i okolní klidné prostředí s čerstvým vzduchem je ideálním místem pro svatby, oslavy, rodinné pobyty, pro setkávání přátel, pro umělecká soustředění a koncerty.

Zámek Vilémov je svou dispozicí ideálním místem pro Vás, kdo hledáte soukromí a individuální přístup k plnění Vašich přání.

><
1/2

Zámek Vilémov, 582 83 Vilémov u Golčova Jeníkova - Tel: +420 602 162 926, info@vilemovcastle.cz 

© 2019 by The Vilemov castle. Proudly created with Wix.com